FUJIKINA WARSAW 2026

Właściwie powinienem kontynuować wpisy ze zdjęciami z Karkonoszy, ale ten temat na chwilę odłożę. W dniu 12 czerwca wybrałem się pociągiem do Warszawy w celu odwiedzin Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, gdzie odbywał się międzynarodowy festiwal fotografii, organizowany przez Fujifilm. Z dworca centralnego na miejsce zdarzenia dostałem się pieszo w ciągu niecałego kwadransa. Wejście do Domu …